środa, 7 sierpnia 2013

Hi !

Hi miśki !

Zaczęłam prowadzić nowego bloga również z opowiadaniami o Justinie Bieberze. To chyba oczywiste. Chciałam was poinformować że możecie oskarżać mnie o to że kopiuje opowiadanie "Danger" ale w cale tak nie jest, spodobał mi się Justin w postaci bad boy'a który po pewnym czasie staje się na prawdę kochany. Więc na prawdę zachęcam do czytania.

ps.: Tak w ogóle dziewczyny i chłopacy zachęcam do Lajknięcia strony o JB na której jestem adminką

Justin cię kocha , ale mnie bardziej ; Beliebers  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz